Axagon ADA-20

• perfektný zvuk, a malý do vrecka
    • nemám

odporúčam

• vyriešil mi celý problém

vyriesil ki problem komunikacie skypom na mojom novom notebooku, ktory ma len usb vstupy.

• Všetko ide tak ako má

7.1
Maximálna vzorkovacia frekvencia
48 KHz

Popis:

AXAGO Virtual USB audio adaptér je vďaka rýchlej a automatickej inštalácií a priamemu USB konektoru vhodnou voľbou každého uživateľa riešiaceho problém jednoduchého doplnenia počítača o d´alšie zvukové zariadenie a rozšírenie o dalšie audio vstupy a výstupy.

AXAGO sa môže pochváliť nadštandardnou výbavou vo forme tlačidiel pre priame ovládanie hlasitosti a vypínania mikrofónu, alebo sluchadiel.

Pribalený software umožňuje vychutnať si virtuálný priestorový 7.1 kanálový zvuk a obsahuje nadštandardné možnosti nastavenia zvukového výstupu.

• Rozhranie USB2.0 full speed 12 Mbit/s a USB1.1 kompatibilné.
  • Stavaný priamy USB konektor typu A male (samec).
  • 3.5 mm stereo jack pre výstup na slúchadla, alebo aktívne repro.
  • 3.5 mm mono jack pre mikrofónny vstup.
  • Vzorkovacia frekvencia 48 kHz a 44.1 kHz pre prehrávanie i nahrávanie.
  • Tlačidlo MUTE pre vypnutie mikrofónu. LED indikácia vypnutého mikrofónu.
  • Druhé tlačidlo MUTE pre vypnutie sluchatkového výstupu.
  • Dve tlačidla pre ovládanie hlasitosti sluchadlového výstupu.
  • LED indikácia aktivného stavu - pripojenie k napájaniu.
  • V balení je software Xear 3D, program simulujúci priestorový 7.1 kanálový zvuk.
  • Plná podpora Plug and Play a Hot Plug.
  • Vyhovuje USB Audio Device Class, špecifikácia v1.0.
  • Vyhovuje USB HID Class, špecifikácia v1.1.
  • Napájanie adaptéra z USB portu (bus power) - nie je potreba žiadneho prídavného zdroja.

Chipset CMedia CM119.

Rozmery 56 x 25 x 14 mm.

Hmotnosť 14g.

Podporované OS: MS Windows 98SE / ME / 2000 / XP / Server 2003 / Vista / Server 2008 / 7, MacOS 10.x a vyšší, Linux.

Kompatibilné so všetkými programami pre internetové telefonovanie využivajúce zvukovú kartu.

Balenie obsahuje USB adaptér, inštalačný návod v českom aj slovenskom jazyku a CD so software Xear 3D.

• Rýchla inštalácia
    • Dobrý zvuk
    • Spoľahlivosť
    • Po polroku častého vkladania a vyberania jacku sa mi zvukový port úplne vymlel a jack už nedrží vo vnútri

Dobrá cena za dobrý produkt nikdy ma nezradil len ma mrzí ten vymletý jack. Teraz keď čo i len trocha potiahnem tak mi slúchadlá vypadávajú von. Ak by som ešte kupoval skúsim možno iný ale neviem či zoženiem takýto spoľahlivý za dobrú cenu.

• perfektný zvuk, a malý do vrecka

• Cena vzhľadom na výkon je naozaj nízka

Super

• , zakúpené v VVTech

• rýchla inštalácia

výborný výrobok za výbornú cenu :-)

• Cena, funguje
    • nic za tu cenu

nahrada nefungujucej integrovanej zvukovky

• , zakúpené v Alza.sk

• Vysoka kvalita za naozaj nizku cenu.

V notebooku mi zle funguje integrovana zvukova karta. Toto bolo lacne a elegantne riesenie. Navyse kvalita zvuku je prekvapujuco dobra.

• Dobrý zvuk
    • Tlačidlá na regulovanie zvuku+vypnutie mikrofónu/slúchadiel

Za tú cenu je to veľa muziky za málo peňazí

• všetko funguje teda to čo ma zvuk :)
    • Netreba inštalovat ziadne drivery
    • po roku a pol sa mi dohukala kontrolky svietili ale zvuk nešiel
    • ale uznavam že z časti je to aj moja vina neodbornou manipulaciou :)

Osobne som ho využil nakolko na mojom notebooku mi doslužila zvukova karta a toto je velmi lahke a lacne riešenie
    Preto odporučam tento vyrobok

• Regulácia hlasitosti
    • Možnosť vypnúť a zapnúť mikrofón a reproduktory (každé zvlášť)
    • Trochu širšie telo.
    • Občas (najmä pri hrách) blikajú kontrolky, zvk stále ide iba blikajú (nič vážne)

Perfektné.
    Určite odporúčam.
    Skvelá vec za takú nízku cenu.